Połowa domu w Jawiszowicach 76,71m² ogródek balkon

Jawiszowice gm. Brzeszcze
Dodane: Wtorek, 28 Kwiecień, 2026  17:33
374 000 zł
4921 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Domy / Sprzedaż
  • Powierzchnia:76 m2
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:1970
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

NIERUCHOMOŚĆ

Na sprzedaż oferowana jest komfortowa połowa domu, 1 piętro, o powierzchni 76,71 m², położona w spokojnej części Jawiszowic, blisko centrum miejscowości. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz starannym utrzymaniem.
Dom przeszedł kluczowe modernizacje wymianę dachu oraz nową elewację, co zapewnia nie tylko estetyczny wygląd budynku, ale także niższe koszty eksploatacji i bezpieczeństwo na lata.

W skład nieruchomości wchodzą:

    jasny i ustawny salon, idealny do relaksu i spotkań rodzinnych,
    dwie wygodne sypialnie, które zapewnią komfort zarówno domownikom, jak i gościom,
    oddzielna kuchnia z jadalnią, pozwalająca na wygodne przygotowywanie posiłków,
    przedpokój,
    łazienka,
    balkon z widokiem na zieloną okolicę

Do nieruchomości przynależy również połowa piwnicy i strychu, dające miejsce na przechowywanie, oraz prywatny ogródek, który można zaaranżować pod rekreację, warzywnik, plac zabaw lub strefę wypoczynku.

GRATIS dodatkowo działka o powierzchni ok. 6 arów, stanowiąca teren zielony, częściowo zalesiony idealne miejsce do wypoczynku, rekreacji lub zagospodarowania według własnych potrzeb. Działka oferowana jest w cenie domu jako atrakcyjny bonus.

ZALETY

Dom po istotnych modernizacjach nowy dach i elewacja.

Funkcjonalny układ 3 pokoje + osobna kuchnia z jadalnią.

Balkon idealny na poranną kawę.

Prywatny ogródek, który daje możliwość relaksu na świeżym powietrzu.